رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود : رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم.
حدیث

فرهنگسرای اخلاق برگزار می کند :
"سایه روشن"؛ نمایشگاهی با نگاه آسیب شناسانه به فضای مجازی در قالب کاریکاتور

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
سایه روشن؛ نمایشگاهی با نگاه آسیب شناسانه به فضای مجازی در قالب کاریکاتور
نمایشگاه سایه روشن با موضوع آسیب شناسی فضای مجازی از هنرمند کاریکاتوریست، سید علی میرایی از 16 تا 26 اردیبهشت 97 در نگارخانه کلک خیال برپا می شود .

نمایشگاه سایه روشن با موضوع آسیب شناسی فضای مجازی از هنرمند کاریکاتوریست، سید علی میرایی از 16 تا 26 اردیبهشت 97 در نگارخانه کلک خیال برپا می شود .به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، مهناز انصاف پور مسئول نگارخانه کلک خیال با اعلام این خبر گفت : گرچه رسانه های جدید مهمان زندگی ساکنان دهکده جهانی اند و فرصت ها و مزایای قابل توجهی پیش روی ما گشوده اند و سرعت انتقال پیام و ارزانی نسبی قابل کتمان نیست، اما معادلات زندگی سنتی مان را جا به جا کرده اند .

وی سیطره وجه تهدید آور رسانه های نوظهور را معاشرت های اجتماعی، زبان رسمی و محاوره ای، سنت های اسلامی و اصیل ایرانی، سلامت جسم، آرامش و روان و بسیاری دیگر از این دست عنوان کرد .

به گفته مسئول نگارخانه کلک خیال، نمایشگاه " سایه روشن " که از 16 تا 26 اردیبهشت ماه در قالب مجموعه کمیک از ساعت 9 تا 17 میزبان علاقمندان است، نگاهی آسیب شناسانه به چهارحوزه اینترنت و فضای مجازی، بازی رایانه ای، تلفن همراه و انیمیشن های وارداتی دارد .

نگارخانه کلک خیال در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، طبقه دوم فرهنگسرای اخلاق واقع است .
>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, خبر مهم
تعداد بازدید 19 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات