رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود : رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم.
حدیث

عرضه کتاب " بهترین انتخاب " در فرهنگسرای کتاب

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
عرضه  کتاب  بهترین انتخاب  در فرهنگسرای کتاب
همزمان با سی یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب، کتاب " بهترین انتخاب " با امکان ثبت نام کودک به عنوان شخصیت اصلی داستان نوسط فرهنگسرای اخلاق در فرهنگسرای کتاب به علاقمندان عرضه می شود .

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، به مناسبت برگزاری سی یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و در قالب غرفه ای در نهمین فرهنگسرای کتاب، کتاب " بهترین انتخاب" به تفکیک دختر و پسر با موضوع تشویق کودکان به نوشتن کتاب و کتابخوانی به علاقمندان ارائه می شود .

بر اساس این خبر، این کتاب که جزء سلسله کتاب های من برای کودکان است، امکان ثبت نام کودک به عنوان شخصیت اصلی داستان را فراهم کرده تا با استفاده از روشی نوین، پیوند بین " کودک و یار مهربان " جاودانه می شود .

این خبر می افزاید :کتاب " بهترین انتخاب " نوشته شهره یوسفی وتصویرگری امیرحامدپاژتار در قطع خشتی و شمارگان 3000 جلد توسط فرهنگسرای اخلاق منتشر شده است .

نهمین فرهنگسرای کتاب در محل سی یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) از 12 تا 22 اردیبهشت ماه 97 از ساعت 10 تا 20 پذیرای عموم علاقمندان بوده و تلفن 33355036 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شهروندان در خصوص این کتاب است .
>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, خبر مهم
تعداد بازدید 18 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات