رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود : رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم.
حدیث
روایت رشادتهای امیر المومنین(ع)در جنگ احد توسط نوجوانان
پنج شنبه 03 خرداد 1397
0 یادداشت
نوجوانان تعزیه خوان دارالمومنین طهران در قالب برنامه "مرثیه آفتاب"، بخشهایی از رشادتهای حضرت علی (ع) را در جنگ احد روز های سوم و چهارم خرداد سالجاری در امامزادگان پنج تن (ع) لویزان روایت می کنند.
 
 اشک های آسمانی ؛ هفت مجلس تعزیه در امامزاده اهل ابن علی(ع)
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
همزمان با ماه مبارک رمضان، هفت مجلس تعزیه با محوریت به تصویر کشیدن سیره عملی زندگی حضرت علی(ع) و بخش هایی از رشادت های آن حضرت (ع) در جنگ احد با حضور پیشکسوتان عرصه هنر تعزیه خوانی، از 5 تا 11 خردادماه سالجاری بعد از نماز مغرب و عشاء در امامزاده اهل ...
 
 نقد من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست در کتابخانه امام صادق(ع)
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
همزمان با فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی، نقد و بررسی داستان کوتاه " من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست " از مجموعه داستان های کتاب " از جنون تا مجنون " پنج شنبه 3 خردادماه سالجاری در کتابخانه امام صادق(ع) برگزار می شود .
 
برگزاری سومین جشنواره بچه های محراب در مناطق 22 گانه تهران
چهارشنبه 02 خرداد 1397
0 یادداشت
به منظور انس و الفت بیشتر کودکان و نوجوانان با مساجد و نمازهای جماعت و جهت دهی استعدادهای درخشان به سمت و سوی نغمات دینی، مکبرین و موذنین کودک و نوجوان مناطق 22 گانه شهرتهران شناسایی و تکریم می شوند .
 
نمایشگاه دو قدم مانده به فتح در فرهنگسرای اخلاق
سه شنبه 01 خرداد 1397
0 یادداشت
به مناسبت روز فتح خرمشهر، نمایشگاه گروهی عکس " دو قدم مانده به فتح " از اول خردادماه در نگاه گذر فرهنگسرای اخلاق برپا می شود .
 
نقد داستان زنی در خیمه در کتابخانه ابن سینا
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
در آستانه فرارسیدن سالروز آزادی خرمشهر، داستان " زنی در خیمه " در قالب برنامه " حماسه فتح " با حضور نویسنده، منتقدان و اعضای کانون های ادبی، چهارشنبه 2 خردادماه سالجاری در کتابخانه ابن سینا نقد و بررسی می شود .
 
نمایشگاه عکس مناجات در نگارخانه کلک خیال
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
همزمان با ماه مبارک رمضان، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان " مناجات" از 29 اردیبهشت ماه در نگارخانه کلک خیال در فرهنگسرای اخلاق به نمایش گذاشته می شود .
 
تقدیر از ۱۱۰ نوجوان برگزیده آذین‌بندی در کوچه‌های انتظار
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
آیین اختتامیه «جشنواره۱۱۰ کوچه منتظر» با تقدیر از ۱۱۰ نوجوانان برگزیده آذین بندی در ۱۱ کوچه منتظر، یکشنبه ۲۳ اردیبهشت در فرهنگ‌سرای اخلاق برگزار شد .
 
تقدیر از نوجوانان برگزیده آذین بندی کوچه ها در جشن های نیمه شعبان
شنبه 22 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
نوجوانان 11 کوچه برگزیده که در جشن های نیمه شعبان توسط نوجوانان آذین بندی شده بود طی مراسمی با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 97 در فرهنگسرای اخلاق تقدیر می شوند.
 
نقد از عاشقی تا فراموشی در کتابخانه امام صادق (ع)
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397
0 یادداشت
داستان " از عاشقی تا فراموشی " نوشته سعیده نام آور در قالب برنامه " راه روشن " دوشنبه 24 اردیبهشت ماه سالجاری، با حضور اعضای کانون های ادبی و علاقمندان به حوزه داستان نویسی در کتابخانه امام صادق(ع) نقد و بررسی می شود .
 
کتابهای اهدایی
0